top of page

Sa., 14. Okt.

|

Bremen

Polska Night

Kochani imprezowicze, po udanej imprezie we wrześniu idziemy za ciosem i zapraszamy Was po raz drugi na POLSKĄ NIGHT do SHAGALL Klub. 📷

Polska Night
Polska Night

Zeit & Ort

14. Okt. 2023, 23:00

Bremen, Rembertiring 4, 28195 Bremen, Deutschland

Das Event

Kochani imprezowicze, po udanej imprezie we wrześniu idziemy za ciosem i zapraszamy Was po raz drugi na POLSKĄ NIGHT do SHAGALL Klub.

POLSKA NIGHT ★ Najlepsza polska impreza! Sobota 14.10.23 ★ SHAGALL KLUB BREMEN

Nie daj się nudzie! Zabierz ze sobą znajomych i wpadnij do SHAGALL Klub - miejscu, gdzie zawsze coś się dzieje! Zapraszamy na niesamowitą taneczną zabawę!

O dobry klimat zadbają nasi rezydenci DJ ADUS i DJ PAWEL Wbijajcie do SHAGALL KLUB Bremen i cieszcie się najlepszą imprezą do białego rana! Nie może Was zabraknąć!

-------------- INFORMACJE 14.10. - SOBOTA Start: 23:00 Wstęp 10,00€ Selekcja: +18 Bremen, ul. Rembertiring 4 -- ALKOHOLOWE SPECJAŁY - butelka Wódki THREE SIXTY 0,5L + 1L Napoju (Cola,Fanta,Sprite) za 50,00€ - 0,5L polskiego Piwa (Tyskie) za 4,50€ - 0,2cl shot wódki Żołądkowej Gorzkiej (różne smaki) za 2,00€ -- MUZYKA DJ ADUS & DJ PAWEL (PLNC) -- INSTAGRAM www.instagram.com/polskanightbremen ++++++++++++++++++++++++++++++++++ !!! HINWEIS (DSGVO) !!! Auf diesem Musikevent werden Foto- und Videoaufnahmen gemacht, die in den sozialen Netzwerken, Streams, Blogs etc. veröffentlicht werden.

Event teilen

bottom of page