top of page

Sa., 09. März

|

Bremen

Polska Night

Już w sobotę 09 marca gorąco zapraszamy na kolejna edycję legendarnej imprezy POLSKA NIGHT! Przed Wami noc z ikonami tego gatunku, pełna dobrego clubbingu! Za energiczną konsolą pojawią się wieloletni rezydenci DJ ADUS i DJ PAWEL. Wbijajcie do SHAGALL KLUB Bremen i cieszcie się najlepszą imprezą do

Polska Night
Polska Night

Zeit & Ort

09. März 2024, 23:00

Bremen, Rembertiring 4, 28195 Bremen-Mitte, Deutschland

Das Event

POLSKA NIGHT ★ Najlepsza polska impreza!

Sobota 09.03.24 ★ SHAGALL KLUB BREMEN

Już w sobotę 09 marca gorąco zapraszamy na kolejna edycję legendarnej imprezy POLSKA NIGHT! Przed Wami noc z ikonami tego gatunku, pełna dobrego clubbingu! Za energiczną konsolą pojawią się wieloletni rezydenci DJ ADUS i DJ PAWEL. Wbijajcie do SHAGALL KLUB Bremen i cieszcie się najlepszą imprezą do białego rana!

Nie może Was zabraknąć! -------------- INFORMACJE 03.09. - SOBOTA Start: 23:00 Wstęp 10,00€ Selekcja: +18 Bremen, ul. Rembertiring 4 -- ALKOHOLOWE SPECJAŁY - butelka Wódki THREE SIXTY 0,5L + 1L Napoju (Cola,Fanta,Sprite) za 55,00€ - 0,5L polskiego Piwa (Tyskie) za 4,50€ - 0,2cl shot wódki Żołądkowej Gorzkiej (różne smaki) za 2,50€ -- MUZYKA DJ ADUS & DJ PAWEL (PLNC) -- INSTAGRAM www.instagram.com/polskanightbremen ++++++++++++++++++++++++++++++++++ !!! HINWEIS (DSGVO) !!! Auf diesem Musikevent werden Foto- und Videoaufnahmen gemacht, die in den sozialen Netzwerken, Streams, Blogs etc. veröffentlicht werden.

Event teilen

bottom of page